26.10.2009 DIVADLO - ZAZPÍVEJ, ČÍŽEČKU !
Když se řekne Divadlo Zlatý klíč, všichni vědí, že o zábavu, legraci a báječnou podívanou nebude nouze. Pan Jan Stuchlík, který divadelní společnost zastupuje, totiž – jak sám říká – nehraje divadlo dětem, ale hraje si na divadlo s dětmi. Do naší mateřské školy zavítal už několikrát. Pohádka „Zazpívej, čížečku!“, se kterou za námi přijel na konci října, opět přinesla dobrou náladu a také spoustu známých lidových písniček. Spolu s krásnými a veselými loutkami se pod taktovkou pana Stuchlíka stali z dětí nadšení spoluúčinkující, kteří se už teď těší na další divadelní představení.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»