Detail zprávy
26.10.2009 DIVADLO - ZAZPÍVEJ, ČÍŽEČKU !
Když se řekne Divadlo Zlatý klíč, všichni vědí, že o zábavu, legraci a báječnou podívanou nebude nouze. Pan Jan Stuchlík, který divadelní společnost zastupuje, totiž – jak sám říká – nehraje divadlo dětem, ale hraje si na divadlo s dětmi. Do naší mateřské školy zavítal už několikrát. Pohádka „Zazpívej, čížečku!“, se kterou za námi přijel na konci října, opět přinesla dobrou náladu a také spoustu známých lidových písniček. Spolu s krásnými a veselými loutkami se pod taktovkou pana Stuchlíka stali z dětí nadšení spoluúčinkující, kteří se už teď těší na další divadelní představení.


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka