Detail zprávy
26.10.2009 DIVADLO - ZAZPÍVEJ, ČÍŽEČKU !
Když se řekne Divadlo Zlatý klíč, všichni vědí, že o zábavu, legraci a báječnou podívanou nebude nouze. Pan Jan Stuchlík, který divadelní společnost zastupuje, totiž – jak sám říká – nehraje divadlo dětem, ale hraje si na divadlo s dětmi. Do naší mateřské školy zavítal už několikrát. Pohádka „Zazpívej, čížečku!“, se kterou za námi přijel na konci října, opět přinesla dobrou náladu a také spoustu známých lidových písniček. Spolu s krásnými a veselými loutkami se pod taktovkou pana Stuchlíka stali z dětí nadšení spoluúčinkující, kteří se už teď těší na další divadelní představení.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka