Detail zprávy
27.10.2009 PROJEKT S PANDOU
V úterý 27. 10. 2009 přišla do naší mateřské školy zástupkyně městské policie s maskotem stejnojmenného projektu a již známým kamarádem všech dětí – medvídkem Pandou. Přinesla předškolákům nejen reflexní nálepky s obrázkem medvídka, ale také omalovánky s bezpečnostní tématikou. S použitím ilustrací si s dětmi vyprávěla o tom, jak se správně chovat na dětském hřišti a v parku a s jakými nebezpečnými situacemi se mohou na těchto místech setkat. Budoucí školáci dali hlavy dohromady, přidali své postřehy i zkušenosti a společně dokázali přijít na správná řešení. A protože další pravidelná setkání se zástupci městské policie budou následovat, dozvědí se děti ještě mnohé o práci policistů a bezpečnosti v silničním provozu.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka