Detail zprávy
27.10.2009 PROJEKT S PANDOU
V úterý 27. 10. 2009 přišla do naší mateřské školy zástupkyně městské policie s maskotem stejnojmenného projektu a již známým kamarádem všech dětí – medvídkem Pandou. Přinesla předškolákům nejen reflexní nálepky s obrázkem medvídka, ale také omalovánky s bezpečnostní tématikou. S použitím ilustrací si s dětmi vyprávěla o tom, jak se správně chovat na dětském hřišti a v parku a s jakými nebezpečnými situacemi se mohou na těchto místech setkat. Budoucí školáci dali hlavy dohromady, přidali své postřehy i zkušenosti a společně dokázali přijít na správná řešení. A protože další pravidelná setkání se zástupci městské policie budou následovat, dozvědí se děti ještě mnohé o práci policistů a bezpečnosti v silničním provozu.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka