28.10.2009 PROJEKT - BEZPEČNÁ ŠKOLKA
Projekt společnosti Goodyear Dunlop Tires má za úkol zvýšit bezpečnost dětí z mateřských škol v silničním provozu. Seznámení dětí se základními pravidly pohybu v silničním provozu, společně s poskytnutím prostředků zvyšujících jejich pasivní bezpečnost, je připraví na samostatný pohyb v okolí silnic, jejich přecházení. Dále jim dodá povědomí o možných nebezpečných situacích, do kterých se mohou téměř každý den dostat, a rady, jak jim mají předcházet.
A jak bezpečný pohyb na silnicích vnímají děti? Můžete posoudit z namalovaných obrázků, které byly zaslány do soutěže, která je součásti projektu.

Obrázky namalovaly děti:  Lucie Zamazalová, Tereza Durčáková, Martin Vráblík, Thuy Duong Ratajová, Tereza Sýkorová

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»