11.11.2009 PLAVÁČCI z Mateřídoušky
Budoucí školáci mají za sebou devět lekcí plaveckého kurzu. V bazénu na 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad dokázali, že se opravdu vody nebojí. Postupně se naučili splývat, skákat do vody, lovit ponořené hračky i další předplavecké dovednosti. A že ve vodě je vždy veselo, vidíte i na fotografiích. Kdopak by se netěšil na klouzání po klouzačce nebo hry s pryžovými hady. Všichni plaváčci se navíc mohou pyšnit „mokrým vysvědčením“ s obrázkem kapříka, který má vodu rád stejně jako děti z Mateřídoušky.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»