Detail zprávy
11.11.2009 PLAVÁČCI z Mateřídoušky
Budoucí školáci mají za sebou devět lekcí plaveckého kurzu. V bazénu na 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad dokázali, že se opravdu vody nebojí. Postupně se naučili splývat, skákat do vody, lovit ponořené hračky i další předplavecké dovednosti. A že ve vodě je vždy veselo, vidíte i na fotografiích. Kdopak by se netěšil na klouzání po klouzačce nebo hry s pryžovými hady. Všichni plaváčci se navíc mohou pyšnit „mokrým vysvědčením“ s obrázkem kapříka, který má vodu rád stejně jako děti z Mateřídoušky.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka