Detail zprávy
11.11.2009 PLAVÁČCI z Mateřídoušky
Budoucí školáci mají za sebou devět lekcí plaveckého kurzu. V bazénu na 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad dokázali, že se opravdu vody nebojí. Postupně se naučili splývat, skákat do vody, lovit ponořené hračky i další předplavecké dovednosti. A že ve vodě je vždy veselo, vidíte i na fotografiích. Kdopak by se netěšil na klouzání po klouzačce nebo hry s pryžovými hady. Všichni plaváčci se navíc mohou pyšnit „mokrým vysvědčením“ s obrázkem kapříka, který má vodu rád stejně jako děti z Mateřídoušky.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka