11.11.2009 BROUČKY JSME JIŽ TAKÉ USPALI ...

„Broučkové, broučkové poletíme, k zimnímu spánku se uložíme. No a když ve zdraví přežijem mráz, za rok se sejdeme na louce zas .“
Touto písničkou se děti loučily se všemi broučky. Akce s rodiči se konala v odpoledních hodinách pro nepřízeň počasí v budově mateřské školy.
Uspávání předcházelo pásmo básniček a písniček s podzimní tématikou, ve kterém děti rodičům předvedly, co nového se od září naučily. Následovalo společné zdobení lampiónů a vyrábění broučků. Setmělou školkou osvícenou veselými světýlky pak všichni podnikli dobrodružnou procházku, v jejímž závěru uložili vyrobené broučky do připravených postýlek. Už teď se děti těší, až se k nám zjara broučci opět vrátí.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ