Detail zprávy
03.12.2009 DIVADLO V BATOHU - Kašpárek a ježibaba
Aby nám ve čtvrtek 3. prosince lépe ubíhalo čekání na odpolední mikulášskou nadílku, zastavilo se u nás ve školce Divadlo V batohu s pohádkou Kašpárek a ježibaba. Veselé vyprávění s flétnou a kytarou nás zavedlo k zakleté princezně Leontýnce, kterou mohla vysvobodit jen kouzelná písnička. Ježibaba, která v tom všem měla prsty, přičarovala dokonce Kašpárkovi čertovské rohy! Nakonec však díky kouzelnému ptáčkovi všechno dobře dopadlo. A my, děti, jsme si určitě zapamatovaly, že nejen princezna má umět říkat „děkuji“ a poslouchat rodiče…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka