Detail zprávy
03.12.2009 DIVADLO V BATOHU - Kašpárek a ježibaba
Aby nám ve čtvrtek 3. prosince lépe ubíhalo čekání na odpolední mikulášskou nadílku, zastavilo se u nás ve školce Divadlo V batohu s pohádkou Kašpárek a ježibaba. Veselé vyprávění s flétnou a kytarou nás zavedlo k zakleté princezně Leontýnce, kterou mohla vysvobodit jen kouzelná písnička. Ježibaba, která v tom všem měla prsty, přičarovala dokonce Kašpárkovi čertovské rohy! Nakonec však díky kouzelnému ptáčkovi všechno dobře dopadlo. A my, děti, jsme si určitě zapamatovaly, že nejen princezna má umět říkat „děkuji“ a poslouchat rodiče…


ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka