Detail zprávy
03.12.2009 DIVADLO V BATOHU - Kašpárek a ježibaba
Aby nám ve čtvrtek 3. prosince lépe ubíhalo čekání na odpolední mikulášskou nadílku, zastavilo se u nás ve školce Divadlo V batohu s pohádkou Kašpárek a ježibaba. Veselé vyprávění s flétnou a kytarou nás zavedlo k zakleté princezně Leontýnce, kterou mohla vysvobodit jen kouzelná písnička. Ježibaba, která v tom všem měla prsty, přičarovala dokonce Kašpárkovi čertovské rohy! Nakonec však díky kouzelnému ptáčkovi všechno dobře dopadlo. A my, děti, jsme si určitě zapamatovaly, že nejen princezna má umět říkat „děkuji“ a poslouchat rodiče…


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka