Detail zprávy
03.12.2009 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
Ve čtvrtek 3. prosince se uskutečnilo setkání dětí z naší mateřské školy s Mikulášem a čertem. Tak jako předešlý rok, mikulášské nadělování se konalo v prostorách 11. základní školy . Mikuláš po příchodu všechny děti přivítal spolu s paní ředitelkou a došlo i na čtení ze zlaté knihy hříchů. Postupně byly přečteny pochvaly a úspěchy dětí, ale také i hříchy a menší prohřešky. V průběhu setkání děti zazpívaly písničky a Mikuláš jim za odměnu rozdal balíčky se sladkostmi a ovocem. Některé děti se slzičkami v očích utěšoval Mikuláš, jiné však statečně a s úsměvem na tvářích oznamovaly, že byly po celý rok hodné. Ti odvážní se na závěr vyfotili s Mikulášem i čertem a po závěrečné koledě se všichni rozloučili. Nakonec Mikuláš zazvonil na svůj kouzelný zvoneček, zamával dětem na rozloučenou a už spěchal

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka