Detail zprávy
03.12.2009 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
Ve čtvrtek 3. prosince se uskutečnilo setkání dětí z naší mateřské školy s Mikulášem a čertem. Tak jako předešlý rok, mikulášské nadělování se konalo v prostorách 11. základní školy . Mikuláš po příchodu všechny děti přivítal spolu s paní ředitelkou a došlo i na čtení ze zlaté knihy hříchů. Postupně byly přečteny pochvaly a úspěchy dětí, ale také i hříchy a menší prohřešky. V průběhu setkání děti zazpívaly písničky a Mikuláš jim za odměnu rozdal balíčky se sladkostmi a ovocem. Některé děti se slzičkami v očích utěšoval Mikuláš, jiné však statečně a s úsměvem na tvářích oznamovaly, že byly po celý rok hodné. Ti odvážní se na závěr vyfotili s Mikulášem i čertem a po závěrečné koledě se všichni rozloučili. Nakonec Mikuláš zazvonil na svůj kouzelný zvoneček, zamával dětem na rozloučenou a už spěchal

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka