Detail zprávy
03.12.2009 MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA
Ve čtvrtek 3. prosince se uskutečnilo setkání dětí z naší mateřské školy s Mikulášem a čertem. Tak jako předešlý rok, mikulášské nadělování se konalo v prostorách 11. základní školy . Mikuláš po příchodu všechny děti přivítal spolu s paní ředitelkou a došlo i na čtení ze zlaté knihy hříchů. Postupně byly přečteny pochvaly a úspěchy dětí, ale také i hříchy a menší prohřešky. V průběhu setkání děti zazpívaly písničky a Mikuláš jim za odměnu rozdal balíčky se sladkostmi a ovocem. Některé děti se slzičkami v očích utěšoval Mikuláš, jiné však statečně a s úsměvem na tvářích oznamovaly, že byly po celý rok hodné. Ti odvážní se na závěr vyfotili s Mikulášem i čertem a po závěrečné koledě se všichni rozloučili. Nakonec Mikuláš zazvonil na svůj kouzelný zvoneček, zamával dětem na rozloučenou a už spěchal

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka