Detail zprávy
08.12.2009 KONCERT P. NOVÁKA ml. - TRADICE A ZVYKY
Na úterý 8. prosince se děti velmi těšily. Měly slíbeno, že pojedou autobusem do kina Petra Bezruče v Místku. Od desíti hodin byl pro ně připraven audiovizuální pořad zpěváka Pavla Nováka ml. plný veselých písniček. Mnohé z nich děti znají z aktivit v mateřské škole. Hudebníci připravili skvělou podívanou, do které se zapojily úplně všechny děti zpěvem a tleskáním. Při poslední písničce děti dokonce tančily.
Program byl příjemným zpestřením deštivého dne, při němž se děti nejen pobavily, ale také se zábavnou formou dozvěděly mnoho zajímavého o našich tradičních svátcích a lidových obyčejích.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka