Detail zprávy
09.12.2009 VÁNOČNÍ NOTA
9. prosince 2009 si děti z naší mateřské školy nenechaly ujít příležitost zazpívat na 6. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota 2009, kterou pořádala 11. základní škola Jiřího z Poděbrad ve spolupráci s magistrátem města Frýdku-Místku. V prostorách nové scény kina Vlast zazněly v jejich podání čtyři písničky se zimní tématikou: Zvony, Dva mrazíci, Bude zima, bude mráz a Klouzačka. V každé z nich se ozývala touha dětí po tolik očekávané sněhové nadílce a Vánocích. Naši zpěváčci jako nejmladší účinkující určitě přispěli k příjemné vánoční náladě a sklidili zasloužený potlesk diváků, mezi nimiž byli i jejich rodiče, kterým tímto děkujeme za spolupráci a doprovod. Kromě zážitků z vystoupení ostatních soutěžících si děti odnesly i zasloužený dáreček – plyšové zvířátko a k tomu CD disk s novými pohádkami paní Jaroslavy Horáčkové, společně pokřtěný přímo na pódiu několika bonbóny.
Tak ať jim ten čas s pohádkovým povídáním do Vánoc rychleji uteče…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka