09.12.2009 VÁNOČNÍ NOTA
9. prosince 2009 si děti z naší mateřské školy nenechaly ujít příležitost zazpívat na 6. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota 2009, kterou pořádala 11. základní škola Jiřího z Poděbrad ve spolupráci s magistrátem města Frýdku-Místku. V prostorách nové scény kina Vlast zazněly v jejich podání čtyři písničky se zimní tématikou: Zvony, Dva mrazíci, Bude zima, bude mráz a Klouzačka. V každé z nich se ozývala touha dětí po tolik očekávané sněhové nadílce a Vánocích. Naši zpěváčci jako nejmladší účinkující určitě přispěli k příjemné vánoční náladě a sklidili zasloužený potlesk diváků, mezi nimiž byli i jejich rodiče, kterým tímto děkujeme za spolupráci a doprovod. Kromě zážitků z vystoupení ostatních soutěžících si děti odnesly i zasloužený dáreček – plyšové zvířátko a k tomu CD disk s novými pohádkami paní Jaroslavy Horáčkové, společně pokřtěný přímo na pódiu několika bonbóny.
Tak ať jim ten čas s pohádkovým povídáním do Vánoc rychleji uteče…

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ