Detail zprávy
09.12.2009 VÁNOČNÍ NOTA
9. prosince 2009 si děti z naší mateřské školy nenechaly ujít příležitost zazpívat na 6. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota 2009, kterou pořádala 11. základní škola Jiřího z Poděbrad ve spolupráci s magistrátem města Frýdku-Místku. V prostorách nové scény kina Vlast zazněly v jejich podání čtyři písničky se zimní tématikou: Zvony, Dva mrazíci, Bude zima, bude mráz a Klouzačka. V každé z nich se ozývala touha dětí po tolik očekávané sněhové nadílce a Vánocích. Naši zpěváčci jako nejmladší účinkující určitě přispěli k příjemné vánoční náladě a sklidili zasloužený potlesk diváků, mezi nimiž byli i jejich rodiče, kterým tímto děkujeme za spolupráci a doprovod. Kromě zážitků z vystoupení ostatních soutěžících si děti odnesly i zasloužený dáreček – plyšové zvířátko a k tomu CD disk s novými pohádkami paní Jaroslavy Horáčkové, společně pokřtěný přímo na pódiu několika bonbóny.
Tak ať jim ten čas s pohádkovým povídáním do Vánoc rychleji uteče…


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka