Detail zprávy
15.12.2009 ZAZPÍVALI JSME U VÁNOČNÍHO STROMU
Rok se s rokem sešel a děti z Mateřídoušky se tradičně vydaly na místecké náměstí Svobody. Svým vystoupením, při kterém zazněly koledy a písně se zimní tématikou, přispěly k realizaci veřejné sbírky „Vánoční strom“. Milé předvánoční zastavení v období plném shonu určitě potěšilo všechny posluchače. Přejeme dětem, ať se jim splní vánoční přání, a zároveň děkujeme rodičům, kteří nás na akci doprovázeli.ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka