Detail zprávy
16.12.2009 PŘEDVÁNOČNÍ PŘÍPRAVY
Víte, jak si nejlépe zkrátit dlouhé čekání na Vánoce? Nejlepší je pustit se pořádně do práce. A že jí před nejkrásnějšími svátky v roce bývá požehnaně, to už ví i děti z mateřské školy Mateřídouška. Aby vánoční čas voněl ve školičce co nejdéle, ozdobily stromeček vlastnoručně upečenými perníčky. Krásně vypadaly a taky tak krásně chutnaly. Při vánoční dílně je pak mohli okusit i rodiče a prarodiče, stejně jako další společné dílo – velikou vánočku. Jen se podívejte na fotografie, jak se malým pekařům a pekařkám dařilo. Až Vánoce skončí, rozdrobené perníčky dostanou taky ptáčci, aby jim bylo venku v té mrazivé zimě veseleji. A vyzdobenou třídou už znějí vánoční koledy…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka