Detail zprávy
16.12.2009 PŘEDVÁNOČNÍ PŘÍPRAVY
Víte, jak si nejlépe zkrátit dlouhé čekání na Vánoce? Nejlepší je pustit se pořádně do práce. A že jí před nejkrásnějšími svátky v roce bývá požehnaně, to už ví i děti z mateřské školy Mateřídouška. Aby vánoční čas voněl ve školičce co nejdéle, ozdobily stromeček vlastnoručně upečenými perníčky. Krásně vypadaly a taky tak krásně chutnaly. Při vánoční dílně je pak mohli okusit i rodiče a prarodiče, stejně jako další společné dílo – velikou vánočku. Jen se podívejte na fotografie, jak se malým pekařům a pekařkám dařilo. Až Vánoce skončí, rozdrobené perníčky dostanou taky ptáčci, aby jim bylo venku v té mrazivé zimě veseleji. A vyzdobenou třídou už znějí vánoční koledy…


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka