Detail zprávy
17.12.2009 VÁNOČNÍ DÍLNY
17. 12. 2009 se na jednotlivých třídách mateřské školy uskutečnilo předvánoční setkání rodičů s dětmi u vánočního stromečku. Předvánoční odpoledne bylo zahájeno vystoupením dětí, které měly připraveny program s vánoční tematikou. Následovalo společné vyrábění svícínku z jablíčka, při kterém všichni ochutnávali cukroví. Nechybělo ani to, které v předchozích dnech upekly samy děti. Příjemným zpestřením bylo připomenutí českých vánočních zvyků, mezi něž neodmyslitelně patří pouštění ořechových skořápek. Společně strávené chvíle, zastavení uprostřed předvánočního shonu, se staly krásným dárečkem nejen pro děti.

ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka