Detail zprávy
17.12.2009 VÁNOČNÍ DÍLNY
17. 12. 2009 se na jednotlivých třídách mateřské školy uskutečnilo předvánoční setkání rodičů s dětmi u vánočního stromečku. Předvánoční odpoledne bylo zahájeno vystoupením dětí, které měly připraveny program s vánoční tematikou. Následovalo společné vyrábění svícínku z jablíčka, při kterém všichni ochutnávali cukroví. Nechybělo ani to, které v předchozích dnech upekly samy děti. Příjemným zpestřením bylo připomenutí českých vánočních zvyků, mezi něž neodmyslitelně patří pouštění ořechových skořápek. Společně strávené chvíle, zastavení uprostřed předvánočního shonu, se staly krásným dárečkem nejen pro děti.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka