17.12.2009 VÁNOČNÍ DÍLNY
17. 12. 2009 se na jednotlivých třídách mateřské školy uskutečnilo předvánoční setkání rodičů s dětmi u vánočního stromečku. Předvánoční odpoledne bylo zahájeno vystoupením dětí, které měly připraveny program s vánoční tematikou. Následovalo společné vyrábění svícínku z jablíčka, při kterém všichni ochutnávali cukroví. Nechybělo ani to, které v předchozích dnech upekly samy děti. Příjemným zpestřením bylo připomenutí českých vánočních zvyků, mezi něž neodmyslitelně patří pouštění ořechových skořápek. Společně strávené chvíle, zastavení uprostřed předvánočního shonu, se staly krásným dárečkem nejen pro děti.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ