17.12.2009 VÁNOČNÍ DÍLNY
17. 12. 2009 se na jednotlivých třídách mateřské školy uskutečnilo předvánoční setkání rodičů s dětmi u vánočního stromečku. Předvánoční odpoledne bylo zahájeno vystoupením dětí, které měly připraveny program s vánoční tematikou. Následovalo společné vyrábění svícínku z jablíčka, při kterém všichni ochutnávali cukroví. Nechybělo ani to, které v předchozích dnech upekly samy děti. Příjemným zpestřením bylo připomenutí českých vánočních zvyků, mezi něž neodmyslitelně patří pouštění ořechových skořápek. Společně strávené chvíle, zastavení uprostřed předvánočního shonu, se staly krásným dárečkem nejen pro děti.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»