21.01.2010 ZIMNÍ PUTOVÁNÍ ZA ZVÍŘÁTKY

Silný mráz a velké množství sněhu netrápí v zimě jen nás lidi, ale především ptáčky a ostatní volně žijící zvířata, která těžce shání potravu. Děti v Mateřídoušce to dobře vědí a rozhodly se pomoci.
21. ledna se svými rodiči ve školce navlékaly pestré řetězy z kousků jablíček a starého pečiva a nezapomněly také vyrobit závěsné lojové koule se semínky. Krmítka na školní zahradě naplnily zrníčky a ozdobily stromky na školní zahradě a v blízkém parku.
Teď se těší, jak budou ptáčky při jejich hodování pozorovat.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»