Detail zprávy
27.01.2010 PLAVÁČCI - II. skupina
Kdo chce dobře plavat, ten musí mít sílu,
a musí znát něco o plaveckém stylu.
Prsa jako žába, na zádech je znak,
jak se vlní delfín, kraulem letět jako drak…

Děti z druhé skupiny plaveckého kurzu, který skončil 27.1.2010, tohle všechno dobře vědí. Nejdříve si ve vodě jen hrály, aby se s ní skamarádily. Víte co dělá ve vodě takový slon, medvěd, klokan nebo ptáček? Naše děti se ve vodě hravě proměnily ve zvířátka. Pak už přišel na řadu i výlov gumových kroužků, dýchání do vody, přenášení pryží a nakonec i samotné opravdové plavání. Nejtěžší bylo určitě splývání s vodní hladinou.
Mokré vysvědčení si určitě všichni plaváčci zasloužili.ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka