Detail zprávy
04.02.2010 NAŠE TĚLO A JEHO SMYSLY
O lidském těle si ve školce povídáme docela často. Třeba o tom, jak vypadá, co umí, co potřebuje a jak se o ně co nejlépe starat, aby bylo zdravé. Nedávno jsme začali objevovat zblízka tajemný svět pěti smyslů. Už víme, jak důležitý je zrak a hmat, že náš sluch mohou trápit hodně hlasité zvuky, co mají na starosti naše zvědavé nosíky, a kolik druhů chutí můžeme rozeznat. Vyprávěli jsme si také o tom, jak se dá našim smyslům pomoci, když některý nefunguje úplně na jedničku. A navíc, jak si je cvičit a chránit. Abychom mohli co nejlépe poznávat ten veliký svět kolem nás…

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka