Detail zprávy
04.02.2010 NAŠE TĚLO A JEHO SMYSLY
O lidském těle si ve školce povídáme docela často. Třeba o tom, jak vypadá, co umí, co potřebuje a jak se o ně co nejlépe starat, aby bylo zdravé. Nedávno jsme začali objevovat zblízka tajemný svět pěti smyslů. Už víme, jak důležitý je zrak a hmat, že náš sluch mohou trápit hodně hlasité zvuky, co mají na starosti naše zvědavé nosíky, a kolik druhů chutí můžeme rozeznat. Vyprávěli jsme si také o tom, jak se dá našim smyslům pomoci, když některý nefunguje úplně na jedničku. A navíc, jak si je cvičit a chránit. Abychom mohli co nejlépe poznávat ten veliký svět kolem nás…

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka