Detail zprávy
04.02.2010 NAŠE TĚLO A JEHO SMYSLY
O lidském těle si ve školce povídáme docela často. Třeba o tom, jak vypadá, co umí, co potřebuje a jak se o ně co nejlépe starat, aby bylo zdravé. Nedávno jsme začali objevovat zblízka tajemný svět pěti smyslů. Už víme, jak důležitý je zrak a hmat, že náš sluch mohou trápit hodně hlasité zvuky, co mají na starosti naše zvědavé nosíky, a kolik druhů chutí můžeme rozeznat. Vyprávěli jsme si také o tom, jak se dá našim smyslům pomoci, když některý nefunguje úplně na jedničku. A navíc, jak si je cvičit a chránit. Abychom mohli co nejlépe poznávat ten veliký svět kolem nás…

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka