08.02.2010 KARNEVAL 2010
Na pondělí 8. února se děti z MŠ Mateřídouška velmi těšily. Celý předchozí týden probíhal ve znamení masek, škrabošek, korunek, šašků a princezen. Maminky napekly dortíky, koláče a jiné dobroty, chystala se výzdoba sálu, soutěže a odměny. Do přípravy karnevalu, který se konal v jídelně 11. ZŠ, se s radostí zapojili rovněž rodiče dětí.
Programem děti provázeli pan Stuchlík s manželkou z divadla Zlatý klíč a postarali se o skvělou zábavu plnou písniček, tance a soutěží.
Karnevalové odpoledne zajisté přineslo příjemné zážitky nejen dětem, ale i jejich rodičům.
Nezbývá než poděkovat všem, kteří se na organizaci a průběhu této oblíbené akce podíleli a těšit se na další karneval v příštím roce.

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ

27.02.2019