18.02.2010 ZIMNÍ POHÁDKA - O NEPOSLUŠNÉM JEŽKOVI
Do mateřské školy zavítalo divadlo se zimní  pohádkou „O neposlušném ježkovi“. Ten přes zákaz maminky vylezl uprostřed zimy z pelíšku a vydal se za dobrodružstvím v zasněženém lese. Cestou potkal nejen veverku, s níž si užil sněhové radovánky, ale i pana myslivce, který ho zachránil před mrazem a hladovou liškou.
Dětem se představení s překrásnými kulisami a maňásky velmi líbilo, zvláště pak ježeček, s nímž celý příběh napjatě prožívaly a s velkou pozorností sledovaly.

JARNÍ ÚKLID ŠKOLNÍ ZAHRADY - odpolední akce s rodiči

81 fotografií
Jaro je skoro tady, děti brzy vyběhnou do zahrady, a proto jsme se ve středu 15. března celá zpráva »»
14.03.2017