18.02.2010 ZIMNÍ POHÁDKA - O NEPOSLUŠNÉM JEŽKOVI
Do mateřské školy zavítalo divadlo se zimní  pohádkou „O neposlušném ježkovi“. Ten přes zákaz maminky vylezl uprostřed zimy z pelíšku a vydal se za dobrodružstvím v zasněženém lese. Cestou potkal nejen veverku, s níž si užil sněhové radovánky, ale i pana myslivce, který ho zachránil před mrazem a hladovou liškou.
Dětem se představení s překrásnými kulisami a maňásky velmi líbilo, zvláště pak ježeček, s nímž celý příběh napjatě prožívaly a s velkou pozorností sledovaly.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»