18.02.2010 ZIMNÍ POHÁDKA - O NEPOSLUŠNÉM JEŽKOVI
Do mateřské školy zavítalo divadlo se zimní  pohádkou „O neposlušném ježkovi“. Ten přes zákaz maminky vylezl uprostřed zimy z pelíšku a vydal se za dobrodružstvím v zasněženém lese. Cestou potkal nejen veverku, s níž si užil sněhové radovánky, ale i pana myslivce, který ho zachránil před mrazem a hladovou liškou.
Dětem se představení s překrásnými kulisami a maňásky velmi líbilo, zvláště pak ježeček, s nímž celý příběh napjatě prožívaly a s velkou pozorností sledovaly.

23.02.2015

STAVÍME SNĚHULÁKY PRO AFRIKU

14 fotografií

Obecně prospěšná společnost „ Kola pro Afriku“ ve spolupráci s Gymnáziem Ostrava – H celá zpráva »»