Detail zprávy
26.02.2010 OLYMPIÁDA V MATEŘÍDOUŠCE
Někteří z nás nejdříve slovo olympiáda vůbec neznali. To už ale neplatí. O zimních olympijských hrách 2010 jsme si povídali každý den. Mámy a tátové byli docela překvapení, když jsme se jich vyptávali, jestli vědí o dalších medailích Martiny Sáblíkové a jak skončil hokejový zápas. A ve školce jsme se dozvěděli ještě tolik nových věcí! Kde že je ta Kanada, jak vypadá olympijská vlajka a kde se slavnostně zapaluje olympijská pochodeň… Ve třídách se začaly objevovat olympijské kruhy vymodelované z plastelíny, lyžaři, bruslaři a snowboardisté z papíru, obrázky olympijské vesnice a taky vyrobené české vlaječky. Vyprávěli jsme si, co všechno potřebují sportovci a kteří jsou ti naši. Už je docela poznáme. Moc jsme jim drželi palce a zkoušeli jsme být tak trochu jako oni. Ve  dnech olympiády jsme cvičili ještě víc, než jsme zvyklí každý den, zaběhali si pořádně v parku i zahráli hokej. A víte, co jsme zjistili? Že stát jednou, až budeme velcí, na stupni vítězů, mít na krku medaili a poslouchat českou hymnu – to by bylo vážně moc prima.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka