Detail zprávy
26.02.2010 OLYMPIÁDA V MATEŘÍDOUŠCE
Někteří z nás nejdříve slovo olympiáda vůbec neznali. To už ale neplatí. O zimních olympijských hrách 2010 jsme si povídali každý den. Mámy a tátové byli docela překvapení, když jsme se jich vyptávali, jestli vědí o dalších medailích Martiny Sáblíkové a jak skončil hokejový zápas. A ve školce jsme se dozvěděli ještě tolik nových věcí! Kde že je ta Kanada, jak vypadá olympijská vlajka a kde se slavnostně zapaluje olympijská pochodeň… Ve třídách se začaly objevovat olympijské kruhy vymodelované z plastelíny, lyžaři, bruslaři a snowboardisté z papíru, obrázky olympijské vesnice a taky vyrobené české vlaječky. Vyprávěli jsme si, co všechno potřebují sportovci a kteří jsou ti naši. Už je docela poznáme. Moc jsme jim drželi palce a zkoušeli jsme být tak trochu jako oni. Ve  dnech olympiády jsme cvičili ještě víc, než jsme zvyklí každý den, zaběhali si pořádně v parku i zahráli hokej. A víte, co jsme zjistili? Že stát jednou, až budeme velcí, na stupni vítězů, mít na krku medaili a poslouchat českou hymnu – to by bylo vážně moc prima.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka