Detail zprávy
30.03.2010 VELIKONOČNÍ PŘÍPRAVY A DÍLNA
Před Velikonocemi se ve všech třídách tvořilo a zdobilo. Pekly se velikonoční beránci, perníčky, malovala se vajíčka , vyráběla přáníčka. Ruce k dílu přiložili také rodiče na velikonočních dílnách. Společně se svými dětmi vyráběli kuřátka, zajíčky, slepičky a nechybělo ani barvení vajíček. Děti se na přítomnost svých rodičů v mateřské škole vždy těší a velikonoční tvoření bylo pro ně dalším pěkným prožitkem.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka