Detail zprávy
14.04.2010 POZORUJEME ZVÍŘATA

"Kohoutkova rodina" - to bylo téma ve třídě Sluníčko v povelikonočním týdnu. Nádherné jarní počasí jsme využili k procházkám kolem zahrádek rodinných domků, kde jsme chtěli pozorovat slepice. Povedlo se nám to u pana Nováčka, který děti pozval na svou zahradu a ukázal jim nejen slepice a kohouty, ale i králíky a ovce s jehňaty.Děti je směly nakrmit a prohlédnout si kurník s hnízdy, králíkárnu i stáj. Byl to pro ně výjimečný zážitek a už teď se těší, až návštěvu u zvířátek někdy zopakujeme.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka