14.04.2010 POZORUJEME ZVÍŘATA

"Kohoutkova rodina" - to bylo téma ve třídě Sluníčko v povelikonočním týdnu. Nádherné jarní počasí jsme využili k procházkám kolem zahrádek rodinných domků, kde jsme chtěli pozorovat slepice. Povedlo se nám to u pana Nováčka, který děti pozval na svou zahradu a ukázal jim nejen slepice a kohouty, ale i králíky a ovce s jehňaty.Děti je směly nakrmit a prohlédnout si kurník s hnízdy, králíkárnu i stáj. Byl to pro ně výjimečný zážitek a už teď se těší, až návštěvu u zvířátek někdy zopakujeme.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»