Detail zprávy
14.04.2010 POZORUJEME ZVÍŘATA

"Kohoutkova rodina" - to bylo téma ve třídě Sluníčko v povelikonočním týdnu. Nádherné jarní počasí jsme využili k procházkám kolem zahrádek rodinných domků, kde jsme chtěli pozorovat slepice. Povedlo se nám to u pana Nováčka, který děti pozval na svou zahradu a ukázal jim nejen slepice a kohouty, ale i králíky a ovce s jehňaty.Děti je směly nakrmit a prohlédnout si kurník s hnízdy, králíkárnu i stáj. Byl to pro ně výjimečný zážitek a už teď se těší, až návštěvu u zvířátek někdy zopakujeme.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka