Detail zprávy
16.04.2010 PUSÍKOVY SOVY

Jak jsme si pochutnali na Pusíkových sovách
Na takovou sovu plnou vitamínů toho moc nepotřebujete: jednu sušenku, dva plátky kiwi a dvě mandle na veliké oči, dva kousky jablíček na uši, pár kousků mandarinek místo peří a nakonec čokolodávou cereální mušličku na zobák. Jako správní kuchaři jsme si tohle zdravé mlsání připravili přesně podle receptu z časopisu Méďa Pusík. A že většina z nás ještě neumí číst? Recept byl obrázkový, a tak mu dobře rozuměli i ti nejmladší.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka