Detail zprávy
16.04.2010 PUSÍKOVY SOVY

Jak jsme si pochutnali na Pusíkových sovách
Na takovou sovu plnou vitamínů toho moc nepotřebujete: jednu sušenku, dva plátky kiwi a dvě mandle na veliké oči, dva kousky jablíček na uši, pár kousků mandarinek místo peří a nakonec čokolodávou cereální mušličku na zobák. Jako správní kuchaři jsme si tohle zdravé mlsání připravili přesně podle receptu z časopisu Méďa Pusík. A že většina z nás ještě neumí číst? Recept byl obrázkový, a tak mu dobře rozuměli i ti nejmladší.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka