Detail zprávy
20.04.2010 NÁVŠTĚVA U HASIČŮ
V úterý 20.4. čekal na naše děti nevšední zážitek. Autobus je zavezl do Místku na ul. Pavlíkovou, kde má své sídlo Hasičský záchranný sbor. Zde na nás čekal pan hasič Evžen, který s neobyčejnou ochotou a trpělivostí ukázal dětem opravdu snad vše, co je u hasičů k vidění.
Děti si prohlédly hasičská auta,seznámily se s jejich vybavením a dozvěděly se, co se k čemu používá. Na nádvoří žasly nad výškou, do jaké vyjede hasičský žebřík a vyzkoušely si nasadit hasičskou přilbu. V budově se proběhly nejen ve speciální obřím stanu, který se používá při rozsáhlých záchranných akcích, ale i v hasičské tělocvičně, kde se dětem velmi líbilo.
A co mají naše děti společného s místeckými hasiči? Nebudete věřit, ale měli zde stejné obrázkové značky na svých skříňkách v šatně, jaké máme v mateřské škole.
Prohlídka hasičské zbrojnice se dětem velmi líbila a mnohé z nich si přejí stát se hasičem.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka