Detail zprávy
22.04.2010 DEN ZEMĚ 2010

22.dubna se uskutečnila v Sadech B. Smetany v Místku oslava ke Dni Země . Této akce se zúčastnily nejstarší děti z naší školky, tzv.školáci. Kromě zhlédnutí nejrůznějších ekologických výrobků a námětů pro tvoření na nás čekalo vyhodnocení akce ve sběru starého papíru - Zachraň strom. Nasbírali jsem 2590  kg a tím zachránili 26 vzrostlých stromů. Obdrželi jsme cenu v podobě listnatého stromku, hlíněné plakety a pamětního listu. Stromek zasadíme na naší školní zahradě společně s rodiči při akci Cesta za pokladem.
Děti se také zúčastnily soutěží a vyzkoušely obří kuželky z plastových lahví. Co je to recyklace odpadů  měly možnost vidět na názorných pomůckách. Kromě oslíků a koz, které si zde mohly pohladit, je velmi zaujala módní přehlídka z odpadových materiálů. Ve školce svým kamarádům nadšeně o všem vyprávěly a ti se už těší na příští oslavu Dne Země.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka