27.04.2010 CESTA ZA POKLADEM - oslavy Dne Země v Mateřídoušce
V úterý 27. dubna odpoledne se rodiče a děti zapojili do úklidu školní zahrady. Při sběru drobných papírků, které děti velmi obtížně nalézaly, rodiče konstatovali, že naše zahrádka je zelenou oázou na sídlišti Slezská. Společně jsme zasadili stromek, který děti získaly za celoroční sběr papíru. V tomto školním roce jsme nasbírali 2590 kg papíru a zachránili tak 26 vzrostlých stromů. Velké poděkování právem přináleží vám rodičům, protože pravidelně s dětmi do mateřské školy přinášíte staré noviny a letáky, které pečlivě třídíte. Za odměnu na děti (i rodiče) čekala Cesta za pokladem, který byl ukrytý až ve Starém Městě. I počasí nám nakonec přálo a děti si užily pěknou procházku s plněním záludných úkolů, z nichž největší úspěch slavil bonbonovník. V cíli děti čekala sladká odměna a obrázek, stejně jako radostný pocit  z toho, že všichni společně přiložili ruku k dílu. Naše Země je krásně barevná planeta, která se však bez pomoci lidí neobejde, proto si ji chraňme.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»