Detail zprávy
11.05.2010 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM
Když slaví svátek všechny mámy, v Domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí býváme vítanými hosty. Jeho obyvatelky by mohly být našimi prababičkami. Za naše vystoupení se nám vždy odmění milým úsměvem, pěkným slůvkem i sladkou pozorností. Víte, jak byly překvapeny, kolik jsme si toho pro ně připravili? Přišli jsme za nimi s něžnými slovy básniček a krásnými písněmi o maminkách a babičkách, přidali pár veselých tanečních krůčků a nezapomněli ani na malý dárek – ptáčka z barevné látky, který určitě nebude jen na ozdobu, ale také pro vzpomínku na blahopřání dětí z Mateřídoušky.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka