11.05.2010 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM
Když slaví svátek všechny mámy, v Domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí býváme vítanými hosty. Jeho obyvatelky by mohly být našimi prababičkami. Za naše vystoupení se nám vždy odmění milým úsměvem, pěkným slůvkem i sladkou pozorností. Víte, jak byly překvapeny, kolik jsme si toho pro ně připravili? Přišli jsme za nimi s něžnými slovy básniček a krásnými písněmi o maminkách a babičkách, přidali pár veselých tanečních krůčků a nezapomněli ani na malý dárek – ptáčka z barevné látky, který určitě nebude jen na ozdobu, ale také pro vzpomínku na blahopřání dětí z Mateřídoušky.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ