Detail zprávy
11.05.2010 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM
Když slaví svátek všechny mámy, v Domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí býváme vítanými hosty. Jeho obyvatelky by mohly být našimi prababičkami. Za naše vystoupení se nám vždy odmění milým úsměvem, pěkným slůvkem i sladkou pozorností. Víte, jak byly překvapeny, kolik jsme si toho pro ně připravili? Přišli jsme za nimi s něžnými slovy básniček a krásnými písněmi o maminkách a babičkách, přidali pár veselých tanečních krůčků a nezapomněli ani na malý dárek – ptáčka z barevné látky, který určitě nebude jen na ozdobu, ale také pro vzpomínku na blahopřání dětí z Mateřídoušky.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka