Detail zprávy
11.05.2010 ZAZPÍVALI JSME BABIČKÁM
Když slaví svátek všechny mámy, v Domě s pečovatelskou službou na Zámeckém náměstí býváme vítanými hosty. Jeho obyvatelky by mohly být našimi prababičkami. Za naše vystoupení se nám vždy odmění milým úsměvem, pěkným slůvkem i sladkou pozorností. Víte, jak byly překvapeny, kolik jsme si toho pro ně připravili? Přišli jsme za nimi s něžnými slovy básniček a krásnými písněmi o maminkách a babičkách, přidali pár veselých tanečních krůčků a nezapomněli ani na malý dárek – ptáčka z barevné látky, který určitě nebude jen na ozdobu, ale také pro vzpomínku na blahopřání dětí z Mateřídoušky.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka