Detail zprávy
19.05.2010 VERNISÁŽ VÝTVARNÉ VÝSTAVY k 20. výročí založení školy
Ve školním roce 2009/2010 slaví naše mateřská škola 20. výročí svého založení. Důstojnou oslavou tohoto jubilea se stala výstava výtvarných prací dětí, která byla zahájena slavnostní vernisáží za účasti nejen nejmladších návštěvníků - chlapců a děvčátek z Mateřídoušky, ale i jejich rodičů a pozvaných hostů. Vernisáž byla slavnostně otevřena v prostorách vestibulu 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad  krátkým hudebním pásmem, v němž zazněla mimo jiné i hymna mateřské školy. Přivítání návštěvníků a úvodního slova k začátku oslav významného výročí se ujala ředitelka školy, paní Šárka Čerňáková. Průběh vernisáže i výstavy dokumentují fotografie, které zachycují nejhezčí momenty. Určitě si jejich prohlédnutí také nenecháte ujít…

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka