Detail zprávy
19.05.2010 VERNISÁŽ VÝTVARNÉ VÝSTAVY k 20. výročí založení školy
Ve školním roce 2009/2010 slaví naše mateřská škola 20. výročí svého založení. Důstojnou oslavou tohoto jubilea se stala výstava výtvarných prací dětí, která byla zahájena slavnostní vernisáží za účasti nejen nejmladších návštěvníků - chlapců a děvčátek z Mateřídoušky, ale i jejich rodičů a pozvaných hostů. Vernisáž byla slavnostně otevřena v prostorách vestibulu 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad  krátkým hudebním pásmem, v němž zazněla mimo jiné i hymna mateřské školy. Přivítání návštěvníků a úvodního slova k začátku oslav významného výročí se ujala ředitelka školy, paní Šárka Čerňáková. Průběh vernisáže i výstavy dokumentují fotografie, které zachycují nejhezčí momenty. Určitě si jejich prohlédnutí také nenecháte ujít…

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka