Detail zprávy
20.05.2010 VÝSTAVA 2010
Výstava dětských výtvarných prací uspořádaná naší mateřskou školou u příležitosti 20. výročí jejího založení se konala ve dnech 19. - 21. 5. 2010. Navštívili ji hosté širokého věkového spektra, mezi nimi i primátorka Ing. Eva Richtrová. Mnozí ze školkových "pamětníků", kteří listovali kronikou, prohlíželi výtvarná dílka, fotografie a videozáznamy, mají vzpomínky na svá předškolní léta v živé paměti. Výstava byla totiž instalována v prostorách vestibulu 11. ZŠ Jiřího z Poděbrad ve Frýdku-Místku, a pro mnohé žáky školy znamenala malou procházku do dětství…
Přejeme naší školičce do budoucích let co nejvíce pohody, radosti, nápadů a podpory. Vše nejlepší k dvacetinám!

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka