Detail zprávy
28.05.2010 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - Sport, který mám nejradší
Ahoj děti! Sportujete rády? Kostíci ano! I díky tomu jsou zdraví a silní! Kuba má rád basketbal a fotbal, Bertík jezdí na skateboardu a v zimě na snowboardu. Bára se letos naučila jezdit na kolečkových bruslích a moc ji to baví. Ája s ní jezdí na kole na výlety. A jaký sport máš nejradši Ty?
Děti  - Tereza Durčáková, Nikola Mynářová, Michaela Blažková, Denisa Menšíková, Matěj Macura, Štěpán Knap, Nikola Šedivá, Martin Kőnig, Petra Kopcová, Barbora Džuganová a Ondřej Pokluda namalovaly sporty, které mají rády.

http://www.skolnihry.cz/moje-hry/profile/


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka