Detail zprávy
28.05.2010 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - Sport, který mám nejradší
Ahoj děti! Sportujete rády? Kostíci ano! I díky tomu jsou zdraví a silní! Kuba má rád basketbal a fotbal, Bertík jezdí na skateboardu a v zimě na snowboardu. Bára se letos naučila jezdit na kolečkových bruslích a moc ji to baví. Ája s ní jezdí na kole na výlety. A jaký sport máš nejradši Ty?
Děti  - Tereza Durčáková, Nikola Mynářová, Michaela Blažková, Denisa Menšíková, Matěj Macura, Štěpán Knap, Nikola Šedivá, Martin Kőnig, Petra Kopcová, Barbora Džuganová a Ondřej Pokluda namalovaly sporty, které mají rády.

http://www.skolnihry.cz/moje-hry/profile/


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka