Detail zprávy
28.05.2010 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - Sport, který mám nejradší
Ahoj děti! Sportujete rády? Kostíci ano! I díky tomu jsou zdraví a silní! Kuba má rád basketbal a fotbal, Bertík jezdí na skateboardu a v zimě na snowboardu. Bára se letos naučila jezdit na kolečkových bruslích a moc ji to baví. Ája s ní jezdí na kole na výlety. A jaký sport máš nejradši Ty?
Děti  - Tereza Durčáková, Nikola Mynářová, Michaela Blažková, Denisa Menšíková, Matěj Macura, Štěpán Knap, Nikola Šedivá, Martin Kőnig, Petra Kopcová, Barbora Džuganová a Ondřej Pokluda namalovaly sporty, které mají rády.

http://www.skolnihry.cz/moje-hry/profile/


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka