28.05.2010 VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - Sport, který mám nejradší
Ahoj děti! Sportujete rády? Kostíci ano! I díky tomu jsou zdraví a silní! Kuba má rád basketbal a fotbal, Bertík jezdí na skateboardu a v zimě na snowboardu. Bára se letos naučila jezdit na kolečkových bruslích a moc ji to baví. Ája s ní jezdí na kole na výlety. A jaký sport máš nejradši Ty?
Děti  - Tereza Durčáková, Nikola Mynářová, Michaela Blažková, Denisa Menšíková, Matěj Macura, Štěpán Knap, Nikola Šedivá, Martin Kőnig, Petra Kopcová, Barbora Džuganová a Ondřej Pokluda namalovaly sporty, které mají rády.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»