Detail zprávy
01.06.2010 SPORTOVNÍ HRY V MATEŘÍDOUŠCE
První červnový den - Den dětí, se v naší mateřské škole sportovalo. Počasí nám bohužel nepřálo, a tak se jednotlivé sportovní disciplíny uskutečnily v hernách jednotlivých tříd. Již předem se děti připravovaly nacvičováním společného pokřiku, vyráběním vlajek a medailí.
Zahájení proběhlo na třídách, kdy děti nastoupily v jednotných barvách triček. Pak se postupně vystřídaly na čtyřech sportovních disciplínách- skok v pytli, štafetový běh, skok z místa a překážková dráha. Všechny děti se moc snažily a soutěžily fair play. Na závěr jim byly předány medaile a drobné odměny.


ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka