Detail zprávy
01.06.2010 SPORTOVNÍ HRY V MATEŘÍDOUŠCE
První červnový den - Den dětí, se v naší mateřské škole sportovalo. Počasí nám bohužel nepřálo, a tak se jednotlivé sportovní disciplíny uskutečnily v hernách jednotlivých tříd. Již předem se děti připravovaly nacvičováním společného pokřiku, vyráběním vlajek a medailí.
Zahájení proběhlo na třídách, kdy děti nastoupily v jednotných barvách triček. Pak se postupně vystřídaly na čtyřech sportovních disciplínách- skok v pytli, štafetový běh, skok z místa a překážková dráha. Všechny děti se moc snažily a soutěžily fair play. Na závěr jim byly předány medaile a drobné odměny.


ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka