Detail zprávy
01.06.2010 SPORTOVNÍ HRY V MATEŘÍDOUŠCE
První červnový den - Den dětí, se v naší mateřské škole sportovalo. Počasí nám bohužel nepřálo, a tak se jednotlivé sportovní disciplíny uskutečnily v hernách jednotlivých tříd. Již předem se děti připravovaly nacvičováním společného pokřiku, vyráběním vlajek a medailí.
Zahájení proběhlo na třídách, kdy děti nastoupily v jednotných barvách triček. Pak se postupně vystřídaly na čtyřech sportovních disciplínách- skok v pytli, štafetový běh, skok z místa a překážková dráha. Všechny děti se moc snažily a soutěžily fair play. Na závěr jim byly předány medaile a drobné odměny.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka