Detail zprávy
03.06.2010 "VYTVOŘ REKORD - DOHOĎ DO KANADY"
Mateřská škola Mateřídouška se každoročně zapojuje do celostátní soutěže Sportovní hry mateřských škol. Cílem sportovních her je probudit v dětech a jejich rodičích zájem o sportování, nabídnout aktivity směřující nejen ke zdravému životnímu stylu, ale také k aktivnímu, společnému trávení volného času. V loňském roce to byl skok z místa do dálky, v letošním roce hod tenisovým míčkem. Akce se konala ve čtvrtek 3. června na hřišti 11. ZŠ a zúčastnilo se jí 39 rodičů s dětmi. Každý účastník měl tři pokusy, z nichž se započítával ten nejlepší. Nejúspěšnější byl pan Durčák, kterému nestačilo ani naše vyměřené území a hodil neskutečných 60 metrů. Celkem jsme naházeli 528 metrů, kterými přispějeme do celonárodního sčítání, které se snaží o vytvoření rekordu, kdy společnými silami dohodíme možná až do Kanady, místa letošních olympijských her.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka