Detail zprávy
07.06.2010 VÝCHOVNÝ HUDEBNÍ KONCERT V ZUŠ
V pondělí 7. června čekal na budoucí školáky zajímavý dopolední program. V Základní umělecké škole ve Frýdku-Místku si pro ně učitelé hudebních oborů připravili tři pohádky, ve kterých hrály hudební nástroje. V interaktivním pořadu se seznámily s klavírem, flétnou, pikolou, lesním rohem, kytarou a kontrabasem. Součástí pohádek O ladičce a jejím áčku, Ryby a kytara a Jak se kontrabas zamiloval byla i spousta lidových písniček, které děti s nadšením zpívaly. Velkému zájmu u dětí se těšily hudební hádanky, kdy děti sluchem poznávaly jednotlivé písně a hudební nástroje.ZPRÁVY

10.07.2019

MŠ MATEŘÍDOUŠKA ZÍSKALA CERTIFIKÁT - ZDRAVÁ ŠKOLNÍ JÍDELNA

4 fotografie
Dne 10. července vedení MŠ a školní jídelny převzalo certifikát  - ZDRAVÁ celá zpráva »»
28.06.2019

ZAHRADNÍ SLAVNOST V MATEŘÍDOUŠCE

29 fotografie
celá zpráva »»
27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka