Detail zprávy
07.06.2010 VÝCHOVNÝ HUDEBNÍ KONCERT V ZUŠ
V pondělí 7. června čekal na budoucí školáky zajímavý dopolední program. V Základní umělecké škole ve Frýdku-Místku si pro ně učitelé hudebních oborů připravili tři pohádky, ve kterých hrály hudební nástroje. V interaktivním pořadu se seznámily s klavírem, flétnou, pikolou, lesním rohem, kytarou a kontrabasem. Součástí pohádek O ladičce a jejím áčku, Ryby a kytara a Jak se kontrabas zamiloval byla i spousta lidových písniček, které děti s nadšením zpívaly. Velkému zájmu u dětí se těšily hudební hádanky, kdy děti sluchem poznávaly jednotlivé písně a hudební nástroje.ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka