Detail zprávy
07.06.2010 VÝCHOVNÝ HUDEBNÍ KONCERT V ZUŠ
V pondělí 7. června čekal na budoucí školáky zajímavý dopolední program. V Základní umělecké škole ve Frýdku-Místku si pro ně učitelé hudebních oborů připravili tři pohádky, ve kterých hrály hudební nástroje. V interaktivním pořadu se seznámily s klavírem, flétnou, pikolou, lesním rohem, kytarou a kontrabasem. Součástí pohádek O ladičce a jejím áčku, Ryby a kytara a Jak se kontrabas zamiloval byla i spousta lidových písniček, které děti s nadšením zpívaly. Velkému zájmu u dětí se těšily hudební hádanky, kdy děti sluchem poznávaly jednotlivé písně a hudební nástroje.ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka