Detail zprávy
17.06.2010 ZAHRADNÍ SLAVNOST v Mateřídoušce
Ta letošní se velice vyvedla… Slavnost zahájila paní ředitelka rekapitulací toho, čeho se dětem podařilo za školní rok dosáhnout a poté následovala vystoupení dětí – předškoláků - z jednotlivých oddělení – Kuřátek, Sluníček, Koťátek a Berušek, které byly později pasovány na školáky a dostaly drobné dárky a knížky. Při skákání v pytli, prolézání obručemi, ježdění na koloběžkách, házení na cíl, chůzi po kladině, válení sudů a jiných zábavných soutěžích si všechny děti užily hodně legrace a získaly kupóny na skákací hrad a trampolínu. Maminky napekly dobroty, ve stáncích bylo k dostání občerstvení, příbuzní pomáhali i u soutěží a atrakcí s dohledem a organizací. V oknech visely papírové květiny a motýli, kterými se na výzdobě podílely děti. Počasí přálo příjemné náladě, setkávání a povídání s těmi, které člověk obvykle sice vidí dvakrát denně při příchodu a vyzvedávání dítěte ze školky, ale se kterými si sotva vymění více než jen pozdrav. Prostě slunce, radost, pohoda…

Za rodičovskou veřejnost: Mgr. Petra Lančová

Foto p. Brigita Špačková.

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka