Detail zprávy
17.06.2010 ZAHRADNÍ SLAVNOST v Mateřídoušce
Ta letošní se velice vyvedla… Slavnost zahájila paní ředitelka rekapitulací toho, čeho se dětem podařilo za školní rok dosáhnout a poté následovala vystoupení dětí – předškoláků - z jednotlivých oddělení – Kuřátek, Sluníček, Koťátek a Berušek, které byly později pasovány na školáky a dostaly drobné dárky a knížky. Při skákání v pytli, prolézání obručemi, ježdění na koloběžkách, házení na cíl, chůzi po kladině, válení sudů a jiných zábavných soutěžích si všechny děti užily hodně legrace a získaly kupóny na skákací hrad a trampolínu. Maminky napekly dobroty, ve stáncích bylo k dostání občerstvení, příbuzní pomáhali i u soutěží a atrakcí s dohledem a organizací. V oknech visely papírové květiny a motýli, kterými se na výzdobě podílely děti. Počasí přálo příjemné náladě, setkávání a povídání s těmi, které člověk obvykle sice vidí dvakrát denně při příchodu a vyzvedávání dítěte ze školky, ale se kterými si sotva vymění více než jen pozdrav. Prostě slunce, radost, pohoda…

Za rodičovskou veřejnost: Mgr. Petra Lančová

Foto p. Brigita Špačková.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka