Detail zprávy
24.06.2010 VÝLET - tř. Sluníčko
Třída Sluníčko si naplánovala výlet na čtvrtek 24. června. Počasí se na nás usmálo, a tak jsme se vydali na železniční nádraží, odkud jsme jeli vlakem do Dobré. Dále naše putování pokračovala až k zahradní restauraci Zanzibar, kde jsme se nasvačili a dokonale vyřádili na skluzavkách a houpačkách. Cesta zpátky byla potom sice náročnější, ale vše jsme nakonec zvládli a na oběd byli opět už ve školce. Výlet se nám moc líbil, hlavně cesta vláčkem.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka