24.06.2010 VÝLET - tř. Sluníčko
Třída Sluníčko si naplánovala výlet na čtvrtek 24. června. Počasí se na nás usmálo, a tak jsme se vydali na železniční nádraží, odkud jsme jeli vlakem do Dobré. Dále naše putování pokračovala až k zahradní restauraci Zanzibar, kde jsme se nasvačili a dokonale vyřádili na skluzavkách a houpačkách. Cesta zpátky byla potom sice náročnější, ale vše jsme nakonec zvládli a na oběd byli opět už ve školce. Výlet se nám moc líbil, hlavně cesta vláčkem.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»