Detail zprávy
24.06.2010 VÝLET - tř. Sluníčko
Třída Sluníčko si naplánovala výlet na čtvrtek 24. června. Počasí se na nás usmálo, a tak jsme se vydali na železniční nádraží, odkud jsme jeli vlakem do Dobré. Dále naše putování pokračovala až k zahradní restauraci Zanzibar, kde jsme se nasvačili a dokonale vyřádili na skluzavkách a houpačkách. Cesta zpátky byla potom sice náročnější, ale vše jsme nakonec zvládli a na oběd byli opět už ve školce. Výlet se nám moc líbil, hlavně cesta vláčkem.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka