Detail zprávy
25.06.2010 VÝLET - tř. Koťátko

Těšili jsme se na něj už dlouho. Ale museli jsme si počkat na lepší počasí. A tak jsme konečně v pátek 25. června vzali své batůžky a vydali se na nádraží. Cesta vlakem byla moc príma. Co všechno jsme viděli z okna! Víte, že jsme už tušili, kudy pojedeme? Ještě ve školce jsme si totiž dobře prohlédli turistickou mapu, kterou přinesla Klárka. Našim cílem byly Kunčice pod Ondřejníkem. Bylo tam opravdu krásně. Při vycházce jsme pozorovali tichou přírodu kolem nás, veverku i krmící se ptáčky, a také Ondřejník s lesy, ze kterých stoupala pára. Nezapomněli jsme se posilnit dobrou svačinou a věřte, že po nás nikde nezůstal ani papírek. Na fotografiích můžete vidět, jak jsme si celý výlet užili…


ZPRÁVY

01.06.2020

Den dětí - Tř. Sluníčko

26 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Motýlek

16 fotografie
celá zpráva »»
01.06.2020

Den dětí - Tř. Kuřátko

40 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka