Detail zprávy
25.06.2010 VÝLET - tř. Koťátko

Těšili jsme se na něj už dlouho. Ale museli jsme si počkat na lepší počasí. A tak jsme konečně v pátek 25. června vzali své batůžky a vydali se na nádraží. Cesta vlakem byla moc príma. Co všechno jsme viděli z okna! Víte, že jsme už tušili, kudy pojedeme? Ještě ve školce jsme si totiž dobře prohlédli turistickou mapu, kterou přinesla Klárka. Našim cílem byly Kunčice pod Ondřejníkem. Bylo tam opravdu krásně. Při vycházce jsme pozorovali tichou přírodu kolem nás, veverku i krmící se ptáčky, a také Ondřejník s lesy, ze kterých stoupala pára. Nezapomněli jsme se posilnit dobrou svačinou a věřte, že po nás nikde nezůstal ani papírek. Na fotografiích můžete vidět, jak jsme si celý výlet užili…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka