Detail zprávy
25.06.2010 VÝLET - tř. Koťátko

Těšili jsme se na něj už dlouho. Ale museli jsme si počkat na lepší počasí. A tak jsme konečně v pátek 25. června vzali své batůžky a vydali se na nádraží. Cesta vlakem byla moc príma. Co všechno jsme viděli z okna! Víte, že jsme už tušili, kudy pojedeme? Ještě ve školce jsme si totiž dobře prohlédli turistickou mapu, kterou přinesla Klárka. Našim cílem byly Kunčice pod Ondřejníkem. Bylo tam opravdu krásně. Při vycházce jsme pozorovali tichou přírodu kolem nás, veverku i krmící se ptáčky, a také Ondřejník s lesy, ze kterých stoupala pára. Nezapomněli jsme se posilnit dobrou svačinou a věřte, že po nás nikde nezůstal ani papírek. Na fotografiích můžete vidět, jak jsme si celý výlet užili…


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka