Detail zprávy
28.06.2010 VÝLET - tř. Kuřátko

Konečně vysvitlo sluníčko a my jsme mohli vyrazit na kuřátkovský výlet. Naše kroky vedly kolem řeky Ostravice do Starého Města na hřiště. Cestou jsme plnili spoustu úkolů, kreslili barevné veselé obrázky a osvěžili se studenou říční vodou. Nechyběla dobrá svačina, kterou nám přichystaly paní kuchařky. Sladkosti od maminky také skončily v mlsném bříšku. Výlet se vydařil a všem se moc líbil.


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka