Detail zprávy
28.06.2010 VÝLET - tř. Kuřátko

Konečně vysvitlo sluníčko a my jsme mohli vyrazit na kuřátkovský výlet. Naše kroky vedly kolem řeky Ostravice do Starého Města na hřiště. Cestou jsme plnili spoustu úkolů, kreslili barevné veselé obrázky a osvěžili se studenou říční vodou. Nechyběla dobrá svačina, kterou nám přichystaly paní kuchařky. Sladkosti od maminky také skončily v mlsném bříšku. Výlet se vydařil a všem se moc líbil.


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka