Detail zprávy
15.09.2010 DĚDEČEK VEČERNÍČEK
Od konce letních prázdnin stojí v zahradě naší mateřské školy dřevěná plastika na bezpečně zakotveném betonovém podstavci. Mistr řezbář Jozef Rakovan vytvořil tuto krásnou sochu z dvoumetrového topolového kmene. Je to Dědeček Večerníček, známá postavička úvodní znělky slovenských televizních večerních pohádek. Už jsme si ho všichni důkladně prohlédli. A moc se nám líbí! Nechybí mu beranice, pejsek u nohou ani lucerna, kterou rozsvěcuje hvězdy na nebi a přivolává pohádku na dobrou noc. My sami jsme také dokázali, že se v pohádkách vyznáme. V červnu jsme se zúčastnili výtvarné soutěže „Namaluj kouzlo pohádky“. Byla vyhlášena v rámci projektu „Kouzlo pohádky ve dřevě zakleté“, organizovaném Regionem Beskydy, a právě při této příležitosti byly vytvořeny i dřevěné sochy z pohádkové říše.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka