15.09.2010 DĚDEČEK VEČERNÍČEK
Od konce letních prázdnin stojí v zahradě naší mateřské školy dřevěná plastika na bezpečně zakotveném betonovém podstavci. Mistr řezbář Jozef Rakovan vytvořil tuto krásnou sochu z dvoumetrového topolového kmene. Je to Dědeček Večerníček, známá postavička úvodní znělky slovenských televizních večerních pohádek. Už jsme si ho všichni důkladně prohlédli. A moc se nám líbí! Nechybí mu beranice, pejsek u nohou ani lucerna, kterou rozsvěcuje hvězdy na nebi a přivolává pohádku na dobrou noc. My sami jsme také dokázali, že se v pohádkách vyznáme. V červnu jsme se zúčastnili výtvarné soutěže „Namaluj kouzlo pohádky“. Byla vyhlášena v rámci projektu „Kouzlo pohádky ve dřevě zakleté“, organizovaném Regionem Beskydy, a právě při této příležitosti byly vytvořeny i dřevěné sochy z pohádkové říše.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»

DIVADLO JEDNA DVĚ