Detail zprávy
15.09.2010 DĚDEČEK VEČERNÍČEK
Od konce letních prázdnin stojí v zahradě naší mateřské školy dřevěná plastika na bezpečně zakotveném betonovém podstavci. Mistr řezbář Jozef Rakovan vytvořil tuto krásnou sochu z dvoumetrového topolového kmene. Je to Dědeček Večerníček, známá postavička úvodní znělky slovenských televizních večerních pohádek. Už jsme si ho všichni důkladně prohlédli. A moc se nám líbí! Nechybí mu beranice, pejsek u nohou ani lucerna, kterou rozsvěcuje hvězdy na nebi a přivolává pohádku na dobrou noc. My sami jsme také dokázali, že se v pohádkách vyznáme. V červnu jsme se zúčastnili výtvarné soutěže „Namaluj kouzlo pohádky“. Byla vyhlášena v rámci projektu „Kouzlo pohádky ve dřevě zakleté“, organizovaném Regionem Beskydy, a právě při této příležitosti byly vytvořeny i dřevěné sochy z pohádkové říše.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka