30.09.2010 FRYMÍK - pohádka
30. září zavítala do naší mateřské školy kouzelná postavička Frymík s pohádkou o šachovém království. Pohádku nám přišli zahrát zástupci Střediska volného času Klíč, kteří se touto cestou snažili dětem přiblížit hru šachy. Ale nehrála se jen pohádka, ve školce se taky čarovalo. Frymík s pomocí děti kouzlil, kouzlil, až vykouzlil šachové figurky, které pak samy děti zkoušely přikládat na správné políčko šachovnice. Na dětech bylo vidět, že je Frymíkova návštěva u nás opravdu potěšila. Při loučení rozdal Frymík dětem obrázky a také jim prozradil, že více o šachovém království se mohou dozvědět v připravovaném šachovém kroužku.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»