Detail zprávy
30.09.2010 FRYMÍK - pohádka
30. září zavítala do naší mateřské školy kouzelná postavička Frymík s pohádkou o šachovém království. Pohádku nám přišli zahrát zástupci Střediska volného času Klíč, kteří se touto cestou snažili dětem přiblížit hru šachy. Ale nehrála se jen pohádka, ve školce se taky čarovalo. Frymík s pomocí děti kouzlil, kouzlil, až vykouzlil šachové figurky, které pak samy děti zkoušely přikládat na správné políčko šachovnice. Na dětech bylo vidět, že je Frymíkova návštěva u nás opravdu potěšila. Při loučení rozdal Frymík dětem obrázky a také jim prozradil, že více o šachovém království se mohou dozvědět v připravovaném šachovém kroužku.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka