Detail zprávy
07.10.2010 DRAKIÁDA - odpoledne s rodiči
Krásné slunečné počasí přivítalo rodiče a děti na tradiční Drakiádě, která se konala ve čtvrtek 7. října. Účastníci se sešli před mateřskou školou a společně se vydali na bývalé dožínkové hřiště ve Starém Městě. Vzhledem k tomu, že bylo téměř bezvětří, dostat draka do vzduchu byl pořádný problém. Rodiče i děti se něco naběhali, než byla jejich snaha korunována úspěchem. Nakonec se to všem podařilo. Děti si odnášely domů sladkou odměnu a pocit příjemně prožitého odpoledne.ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka