Detail zprávy
07.10.2010 DRAKIÁDA - odpoledne s rodiči
Krásné slunečné počasí přivítalo rodiče a děti na tradiční Drakiádě, která se konala ve čtvrtek 7. října. Účastníci se sešli před mateřskou školou a společně se vydali na bývalé dožínkové hřiště ve Starém Městě. Vzhledem k tomu, že bylo téměř bezvětří, dostat draka do vzduchu byl pořádný problém. Rodiče i děti se něco naběhali, než byla jejich snaha korunována úspěchem. Nakonec se to všem podařilo. Děti si odnášely domů sladkou odměnu a pocit příjemně prožitého odpoledne.ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka