07.10.2010 DRAKIÁDA - odpoledne s rodiči
Krásné slunečné počasí přivítalo rodiče a děti na tradiční Drakiádě, která se konala ve čtvrtek 7. října. Účastníci se sešli před mateřskou školou a společně se vydali na bývalé dožínkové hřiště ve Starém Městě. Vzhledem k tomu, že bylo téměř bezvětří, dostat draka do vzduchu byl pořádný problém. Rodiče i děti se něco naběhali, než byla jejich snaha korunována úspěchem. Nakonec se to všem podařilo. Děti si odnášely domů sladkou odměnu a pocit příjemně prožitého odpoledne.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»