Detail zprávy
07.10.2010 DRAKIÁDA - odpoledne s rodiči
Krásné slunečné počasí přivítalo rodiče a děti na tradiční Drakiádě, která se konala ve čtvrtek 7. října. Účastníci se sešli před mateřskou školou a společně se vydali na bývalé dožínkové hřiště ve Starém Městě. Vzhledem k tomu, že bylo téměř bezvětří, dostat draka do vzduchu byl pořádný problém. Rodiče i děti se něco naběhali, než byla jejich snaha korunována úspěchem. Nakonec se to všem podařilo. Děti si odnášely domů sladkou odměnu a pocit příjemně prožitého odpoledne.ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka