Detail zprávy
25.10.2010 DIVADLO NYMBURK - Bez práce nejsou koláče
25. října 2010 se děti z Mateřídoušky svezly autobusem přímo ke kinu Petra Bezruče. Čekalo na ně divadelní představení s názvem Bez práce nejsou koláče. Herci Divadla Nymburk ukázali dětem, jak to vypadá, když má krejčí Honza málo práce, kamarádka Jehlička je nastydlá a ani listonoš Tom nepřináší dobrou náladu. Brzy zjistí, že každý švec se má držet svého kopyta. A protože bez práce nejsou koláče, pustí se společně do díla, které všem zachrání živobytí…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka