Detail zprávy
02.11.2010 BESEDA SE STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE
Na začátku listopadu jsme opět uvítali v naší mateřské škole zástupkyně frýdecko-místecké městské policie, které přicházejí na pravidelné návštěvy s velikým plyšovým medvědem Pandou, maskotem bezpečnostního projektu. A co projekt Panda vlastně znamená? Povídáme si o všem, co je důležité pro naši bezpečnost – o práci strážníků a policistů, správném chování chodce, řádném vybavení malého cyklisty, telefonních číslech 150, 155 a 158, i o tom, co nás může potkat venku při hrách, sportu, při vycházce do parku či do lesa. Omalovánky s bezpečnostní tématikou, které jsme dostali, slouží také k tomu, abychom si všechny tyto důležité věci dobře zapamatovali.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka