Detail zprávy
02.11.2010 BESEDA SE STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE
Na začátku listopadu jsme opět uvítali v naší mateřské škole zástupkyně frýdecko-místecké městské policie, které přicházejí na pravidelné návštěvy s velikým plyšovým medvědem Pandou, maskotem bezpečnostního projektu. A co projekt Panda vlastně znamená? Povídáme si o všem, co je důležité pro naši bezpečnost – o práci strážníků a policistů, správném chování chodce, řádném vybavení malého cyklisty, telefonních číslech 150, 155 a 158, i o tom, co nás může potkat venku při hrách, sportu, při vycházce do parku či do lesa. Omalovánky s bezpečnostní tématikou, které jsme dostali, slouží také k tomu, abychom si všechny tyto důležité věci dobře zapamatovali.

ZPRÁVY

13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
celá zpráva »»
27.02.2019

MUZIKOHRÁTKY v Mateřídoušce

38 fotografie
V úterý 26. a ve středu 27. února k nám do mateřské školy zavítala kouzelnice celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka