Detail zprávy
02.11.2010 BESEDA SE STRÁŽNÍKY MĚSTSKÉ POLICIE
Na začátku listopadu jsme opět uvítali v naší mateřské škole zástupkyně frýdecko-místecké městské policie, které přicházejí na pravidelné návštěvy s velikým plyšovým medvědem Pandou, maskotem bezpečnostního projektu. A co projekt Panda vlastně znamená? Povídáme si o všem, co je důležité pro naši bezpečnost – o práci strážníků a policistů, správném chování chodce, řádném vybavení malého cyklisty, telefonních číslech 150, 155 a 158, i o tom, co nás může potkat venku při hrách, sportu, při vycházce do parku či do lesa. Omalovánky s bezpečnostní tématikou, které jsme dostali, slouží také k tomu, abychom si všechny tyto důležité věci dobře zapamatovali.

ZPRÁVY

07.06.2019

MOTÝLCI NA VÝLETĚ

24 fotografie
celá zpráva »»
06.06.2019

SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

39 fotografie
celá zpráva »»
05.06.2019

KUK A CUK

48 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka