Detail zprávy
05.11.2010 BESEDA S MYSLIVCEM
Děti z naši mateřské školy navštívil pan myslivec se svým věrným přítelem – loveckým psem. Seznámil děti s lesními zvířaty a vyprávěl jim spoustu zajímavostí, týkajících se jeho práce. Prohlédly jeho brokovnici, někteří odvážlivci si pohladili psa Barona, nebo se s ním vyfotili. Pro les a zvířátka v něm jsme si připravili suchý chleba a kaštany. Těšíme se na další návštěvu, která nám jistě přinese nové poznatky a poučení.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka