Detail zprávy
05.11.2010 BESEDA S MYSLIVCEM
Děti z naši mateřské školy navštívil pan myslivec se svým věrným přítelem – loveckým psem. Seznámil děti s lesními zvířaty a vyprávěl jim spoustu zajímavostí, týkajících se jeho práce. Prohlédly jeho brokovnici, někteří odvážlivci si pohladili psa Barona, nebo se s ním vyfotili. Pro les a zvířátka v něm jsme si připravili suchý chleba a kaštany. Těšíme se na další návštěvu, která nám jistě přinese nové poznatky a poučení.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka