Detail zprávy
02.12.2010 MALÝ CHLAPEC Z DALEKÉ ZEMĚ
Víte, jak se vyprávějí pohádky tancem? My už ano. A je to moc hezké. Pohádkový příběh s názvem „Malý chlapec z daleké země“ byl o tom, jak v sobě probudit skrytou sílu a porazit zlého hada. Starou indickou pověst doprovázelo krásné taneční vystoupení. Viděli jsme starodávný paličkový tanec a poslouchali tajemnou hudbu, cinkání rolniček i hru na kytaru. Tohle zajímavé představení nám ve školce předvedla umělecká skupina Příběhy tancem.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka