Detail zprávy
02.12.2010 MALÝ CHLAPEC Z DALEKÉ ZEMĚ
Víte, jak se vyprávějí pohádky tancem? My už ano. A je to moc hezké. Pohádkový příběh s názvem „Malý chlapec z daleké země“ byl o tom, jak v sobě probudit skrytou sílu a porazit zlého hada. Starou indickou pověst doprovázelo krásné taneční vystoupení. Viděli jsme starodávný paličkový tanec a poslouchali tajemnou hudbu, cinkání rolniček i hru na kytaru. Tohle zajímavé představení nám ve školce předvedla umělecká skupina Příběhy tancem.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka