02.12.2010 MALÝ CHLAPEC Z DALEKÉ ZEMĚ
Víte, jak se vyprávějí pohádky tancem? My už ano. A je to moc hezké. Pohádkový příběh s názvem „Malý chlapec z daleké země“ byl o tom, jak v sobě probudit skrytou sílu a porazit zlého hada. Starou indickou pověst doprovázelo krásné taneční vystoupení. Viděli jsme starodávný paličkový tanec a poslouchali tajemnou hudbu, cinkání rolniček i hru na kytaru. Tohle zajímavé představení nám ve školce předvedla umělecká skupina Příběhy tancem.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»