08.12.2010 VÁNOČNÍ NOTA
A je tu čas vánoční, plný očekávání, příprav, a také krásných zimních písniček a koled. Tři z nich – Prosinec, Medvěd a Hej, koleda - zazpívaly naše děti z hudebního kroužku Zpívánky na již 7. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota 2010, kterou každý rok pořádá 11. Základní škola Jiřího z Poděbrad ve spolupráci s Magistrátem města Frýdku –Místku v objektu Nové scény kina Vlast. Letos se zpěv dětí nesl v moderním rytmu a vysloužil si nejen potlesk diváků včetně rodičů dětí, kterým tímto děkujeme za doprovod, ale též odměnu v podobě sladkostí a pohádkového CD pro každého zpěváčka.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»