Detail zprávy
08.12.2010 VÁNOČNÍ NOTA
A je tu čas vánoční, plný očekávání, příprav, a také krásných zimních písniček a koled. Tři z nich – Prosinec, Medvěd a Hej, koleda - zazpívaly naše děti z hudebního kroužku Zpívánky na již 7. ročníku pěvecké soutěže Vánoční nota 2010, kterou každý rok pořádá 11. Základní škola Jiřího z Poděbrad ve spolupráci s Magistrátem města Frýdku –Místku v objektu Nové scény kina Vlast. Letos se zpěv dětí nesl v moderním rytmu a vysloužil si nejen potlesk diváků včetně rodičů dětí, kterým tímto děkujeme za doprovod, ale též odměnu v podobě sladkostí a pohádkového CD pro každého zpěváčka.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka