Detail zprávy
09.12.2010 VYSTOUPENÍ DĚTÍ V DOMĚ SENIORŮ
Dne 9. 12. 2010 jsme se s dětmi ze třídy Sluníčko a Beruška vydali zpříjemnit den dědečkům a babičkámv Domě senioru v Místku. Připravili jsme si nejen písně a básně se zimní a vánoční tématikou, ale také společenskou hru. Jako sladkou tečku děti rozdaly vděčným posluchačům malé perníčky, a také ony byly odměněny balíčkem sladkostí. Věříme, že radost měly nejenom děti, ale také všichni přítomní, a že se za rok se opět shledáme.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka