Detail zprávy
13.12.2010 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU V MÍSTKU
Konec roku je v našem městě tradičně spojen se sbírkou Vánoční strom. Děti z Mateřídoušky se každoročně účastní této charitativní akce a svým pěveckým vystoupením pro rodiče i ostatní občany přispějí ke zpříjemnění hektického předvánočního období. Tak tomu bylo i letos, 13. prosince. Místeckým náměstím zněly dětské hlásky, na naše zpěváčky padaly sněhové vločky, čas jakoby zůstal na chvilku stát, a všichni jsme byli Vánocům zase o krok blíž.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

16 fotografie
V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka