Detail zprávy
13.12.2010 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU V MÍSTKU
Konec roku je v našem městě tradičně spojen se sbírkou Vánoční strom. Děti z Mateřídoušky se každoročně účastní této charitativní akce a svým pěveckým vystoupením pro rodiče i ostatní občany přispějí ke zpříjemnění hektického předvánočního období. Tak tomu bylo i letos, 13. prosince. Místeckým náměstím zněly dětské hlásky, na naše zpěváčky padaly sněhové vločky, čas jakoby zůstal na chvilku stát, a všichni jsme byli Vánocům zase o krok blíž.

ZPRÁVY

21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

MISTROVSKÝ TURNAJ MŠ

8 fotografie
celá zpráva »»
14.06.2019

KUŘÁTKA NA VÝLETĚ

12 fotografie
V pátek 14. června se třída Kuřátek vydala na výlet vláčkem do nedalekých Hor celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka