Detail zprávy
13.12.2010 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU V MÍSTKU
Konec roku je v našem městě tradičně spojen se sbírkou Vánoční strom. Děti z Mateřídoušky se každoročně účastní této charitativní akce a svým pěveckým vystoupením pro rodiče i ostatní občany přispějí ke zpříjemnění hektického předvánočního období. Tak tomu bylo i letos, 13. prosince. Místeckým náměstím zněly dětské hlásky, na naše zpěváčky padaly sněhové vločky, čas jakoby zůstal na chvilku stát, a všichni jsme byli Vánocům zase o krok blíž.

ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka