13.12.2010 VYSTOUPENÍ U VÁNOČNÍHO STROMU V MÍSTKU
Konec roku je v našem městě tradičně spojen se sbírkou Vánoční strom. Děti z Mateřídoušky se každoročně účastní této charitativní akce a svým pěveckým vystoupením pro rodiče i ostatní občany přispějí ke zpříjemnění hektického předvánočního období. Tak tomu bylo i letos, 13. prosince. Místeckým náměstím zněly dětské hlásky, na naše zpěváčky padaly sněhové vločky, čas jakoby zůstal na chvilku stát, a všichni jsme byli Vánocům zase o krok blíž.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky - tř. Koťátko

V naší třídě se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v zimě naši celá zpráva »»