Detail zprávy
11.01.2011 PŘIPRAVUJEME HOSTINU PRO PTÁČKY

Je tu mrazivý leden plný sněhových radovánek. Že se sníh na chvilku ztratil? Už brzy má zase sněžit. Copak děti! Na ty čeká po dovádění venku vždycky dobrá svačina a teplý oběd. Ale v přírodě nastává boj o potravu a ptáci potřebují pomoc. Proto jim děti uvařily velký hrnec „ptačího pudingu“ z pokrmového tuku, semínek a perníkových drobečků a naplnily směsí jogurtové kelímky. Jak asi bude ptáčkům chutnat? Možná to děti uvidí společně s rodiči při čtvrtečním „Putování za zvířátky“…


ZPRÁVY

20.03.2019

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

1 fotografie
celá zpráva »»
13.03.2019

POŽÁRNÍ OCHRANA OČIMA DĚTÍ 2019

6 fotografie
Je již pěknou tradicí v naší mateřské škole zapojení dětí do výtvarné sout celá zpráva »»
11.03.2019

DIVADLO JEDNA DVĚ

10 fotografie
V pondělí 11. března k nám přijelo Divadlo Jednadvě s pohádkou O líném Honzovi celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka