Detail zprávy
11.01.2011 PŘIPRAVUJEME HOSTINU PRO PTÁČKY

Je tu mrazivý leden plný sněhových radovánek. Že se sníh na chvilku ztratil? Už brzy má zase sněžit. Copak děti! Na ty čeká po dovádění venku vždycky dobrá svačina a teplý oběd. Ale v přírodě nastává boj o potravu a ptáci potřebují pomoc. Proto jim děti uvařily velký hrnec „ptačího pudingu“ z pokrmového tuku, semínek a perníkových drobečků a naplnily směsí jogurtové kelímky. Jak asi bude ptáčkům chutnat? Možná to děti uvidí společně s rodiči při čtvrtečním „Putování za zvířátky“…


ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka