Detail zprávy
12.01.2011 DIVADLO - O TŘECH SNĚHULÁCÍCH
Dne 12. 1. 2011 nás navštívilo divadlo s pohádkou „O třech sněhulácích“. Zjistili jsme, že díky kouzlu ožívají právě o půlnoci všichni sněhuláci. Poznali jsme sněhuláka chamtivého, sněhuláka klidného a sněhuláka obrovského. Všichni chtěli bydlet na jedné ulici, ale neuměli se domluvit. Samozřejmě, že jako v každé pohádce vše skončilo dobře. Pravé přátelství a láska zvítězily.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka