Detail zprávy
13.01.2011 PUTOVÁNÍ ZA ZVÍŘÁTKY - dílna s rodiči

Celý týden jsme si s dětmi povídali o životě ptáků, kteří u nás přes zimu zůstávají, a také o tom, jak jim můžeme pomoci překonat toto pro ně těžké období. Tématický blok uzavřela společná dílna, ve které děti s rodiči připravovaly pro ptáčky překvapení. Navlékaly řetězy ze suchého pečiva, sušených jablek i hrozinek. Nechybělo ani krmení ze ztuženého pokrmového tuku a semínek, které si děti vyrobily již předem, aby stačilo pěkně ztuhnout.
Dobroty přichystaly na zahradu a nyní už zbývá jen pozorovat, jak ptáčkům chutná.
„Na zahradě začíná zimní ptačí hostina.
Do krmítek děti daly to, co ptáčkům prospívá.
Zjara ptáčci odvděčí se – každý dětem zazpívá.“
 


ZPRÁVY

27.06.2019

PASOVÁNÍ ŠKOLÁKŮ

109 fotografie
celá zpráva »»
25.06.2019

KOŤÁTKA NA VÝLETĚ

13 fotografie
celá zpráva »»
21.06.2019

PŘEVZETÍ TITULU EKOŠKOLA V PRAZE

5 fotografie
celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka