Detail zprávy
24.01.2011 KARNEVAL 2011
Dne 24. ledna 2011 jsme pro naše děti uspořádali maškarní karneval. Místem konání byly již tradičně prostory 11. ZŠ. Letos jsme byli opět mile překvapeni pestrostí a nápaditostí ve výběru masek. Největší potlesk ovšem sklidil pan Stuchlík s manželkou z divadla Zlatý klíč, který přítomné provázel celým programem. Děti si společně zatančily a své dovednosti předvedly také v různých soutěžních disciplínách. Zábavné odpoledne bylo završeno bohatou tombolou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci karnevalu, ale také rodičům, kteří si našli čas strávit s námi a se svými dětmi příjemné chvíle.

ZPRÁVY

17.01.2019

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

76 fotografie
V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»
19.12.2018

VYSTOUPENÍ "V ADVENTNÍM MĚSTEČKU"

5 fotografie
Pěknou tradicí v naší mateřské škole je zpívání v adventním městečku v Mí celá zpráva »»
14.12.2018

VÁNOČNÍ DÍLNA ve třídě Koťátko

76 fotografie
Ve čtvrtek 14. prosince proběhly ve třídě Koťátek vánoční dílny. Děti si pu celá zpráva »»
[Všechny zprávy]
slunicka motylek kotatka kuratka