24.01.2011 KARNEVAL 2011
Dne 24. ledna 2011 jsme pro naše děti uspořádali maškarní karneval. Místem konání byly již tradičně prostory 11. ZŠ. Letos jsme byli opět mile překvapeni pestrostí a nápaditostí ve výběru masek. Největší potlesk ovšem sklidil pan Stuchlík s manželkou z divadla Zlatý klíč, který přítomné provázel celým programem. Děti si společně zatančily a své dovednosti předvedly také v různých soutěžních disciplínách. Zábavné odpoledne bylo završeno bohatou tombolou. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě a realizaci karnevalu, ale také rodičům, kteří si našli čas strávit s námi a se svými dětmi příjemné chvíle.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»