01.01.1970

Znáte pohádku O písničce a barvičce? Podívejte se na fotografie! 15. února nás navštívilo divadlo a jmenovalo se Kaňka. V příběhu hrálo sluníčko, strašidlo Rampušák, jelen, myslivec a spousta jiných bytostí. Už jste si vzpomněli? Ne? Prozradíme vám tedy ještě, že jsme si zazpívali písničky s doprovodem housliček, nakreslili sluníčko, travičku, mráčky, kytičku a zopakovali si barvy kolem nás. Pokud ještě nevíte, zeptejte se svých dětí a ty vám budou pohádku s radostí vyprávět.

ZIMNÍ DÍLNA - Putování na zvířátky

V naší třídě KOŤÁTKO se snažíme pomáhat zvířátkům, která potřebují v z celá zpráva »»